BANGSHOP JE KREATIVNÍ A MODERNÍ ESHOP

Lidé v našem týmu tvoří naší úspěšnou firmu.

Překrásné spojení vašich oslav, chémie, noční oblohy a naší myšlenky, dokáže vykouzlit v lidské fantazii kreativní představy, které chyti za srdce a ve tváři vytvoři úžas.

O Našem Online Obchodu BangShop.cz

Naše rodinná firma se zabývá tvorbou profesionálních ohňostrojů od roku 1992 kdy ji založil Náš otec Jiří Krkavec. My jeho synové Martin a Miloš pokračujeme v jeho stopách a tvoříme neustále nová ohňostrojná představení pro širokou veřejnost.

V úplných začátcích 90 let začal náš otec společně s bratry Skutkovými prodávat zábavnou pyrotechniku. Tato spolupráce sice nevydržela a tak se každý ze společníků osamostatnil. Firma Skutka pak byla svého času nejlepším dovozcem na trhu s mnoha inovativními produkty.  Naše firma pod názvem Cipytex spolupracovala s dovozci zábavné pyrotechniky a produktů pro ohňostroje, firmami Tarra a MPK.

Pro různé specialitky jseme naopak jezdili k firmě Pyromoravia. Po ukončení činnosti firmy  Skutka jsme hledali náhradu na dodavatele a našli v podobě Klásek, jenž jsme brali po 3 roky, jenže výrobky pro ohňostroje nebyli schválené a  zákazníci s některými produkty nebyli spokojeni a tak jsme využilo nabídku firmy Hornet jenž přebrala produkty a zákazníky od zaniklé firmy Skutka. Tato spolupráce trvá dodnes a firma Hornet nám vychází vstříct v našich požadavcích na samoobslužné ohňostroje, které dováží pouze pro nás.

Tato spolupráce trvá dodnes a firma Hornet nám vychází vstříct v našich požadavcích na samoobslužné ohňostroje, které dováží pouze pro nás. Během let jsme vyzkoušeli i řadu do vozců jako  jsou Panta nebo Krupička dovážející maďarskou značku Explode u které se nám zlaté efekty se jménem corolla velmi osvědčili.

Nemůžeme říci že někdo z dovozců je horší či lepší. Všichni  si nechávají vyrábět zboží u stejných firem v Číně a kvalitu si hlídají, aby nepřicházeli o zákazníky. Tak i firmy, které se specializují pouze na supermarkety jako Pyroco dodávají na trh pěkné a kvalitní produkty. Všechny pyrotechnické produkty pro ohňostroje jak domácí tak i profesionální použití jsou schváleny a mají na sobě patřičnou značku.   Ve formátu CE – – – – a pod ní je schvalovací číslo NEC pak udává váhu pyro slože. Schvalovací proces u nás dělá Zkušebna Zbraní a Střeliva  ale schvalovat ohňostrojné produkty pro náš trh může kterákoliv zkušebna s certifikátem pro EU ať je v Polsku, Slovensku, Německu, nebo dokonce v Číně.

Power by Ohnostroje-servis.cz  @ 2017.

1500 REALIZOVANÝCH OHŇOSTROJŮ
70 PROJEKTŮ ZA ROK
3 REALIZAČNÍ TÝMY
2 HUDEBNÍ SESTAVY
27 LET NA TRHU
156 OPRAVDU VEKLÝCH PROJEKTŮ

Přetvoříme Vaší myšlenku v realitu.

27 let je už pořádná dávka zkušeností, ne vše se samozřejmě povedlo, ale každý neúspěch nás posunul dál nebo nás donutil upravit technologii technického zabezpečení. A proto jsme schopní odpálit ohňostroj jak  v třeskutých mrazech  tak i v upršeném dni. Vše jsme už zažili a jsme připraveni, aby výsledný ohňostroj byl perfektní.

Víme Co Nabízíme!

VÝROBA

Pyrotechniku a materiál pro ohňostroje pro nás vyrábějí osvědčení dodavatelé.

VÝROBEK

Víme co je uvnitř. Veškeré výrobky pro ohňostroje perfektně známe.

TESTOVÁNÍ

Výrobky sami zkoušíme, nebo se účastníme testovacích akcí pořádaných dodavateli.

POUŽÍVÁNÍ

Pyrotechnické výrobky, které nabízíme sami používáme při tvorbě našich ohňostrojů.
OHŇOSTROJE servis JE KREATIVNÍ OHŇOSTROJNÁ FIRMA

Ukázka Naší Práce

Je nádherné po ohňostroji cítit že se představení líbilo a hlasité vzdechy během ohňostroje u jednotlivých prvků jsou pro nás největší odměnou.

Výškový Ohňostroj

Je tvořen výběrem kulových a válcových pum s výškou 120m. Bezpečnostní prostor od diváku je cca od 100m...

Klasický Ohňostroj

Je tvořen výbšrem bateriových ohňostrojů střílejících rovně nebo do V s výškou 40m. Bezpečnostní prostor od diváků je cca od 50m...

Ohňostroj není práce pro jednoho človeka - potřebujete spolehlivý tým lidí.

Kvalitně odvedená práce je ve kvalitních lidech. Náš tým realizátorů dokáže připravit perfektní podívanou a zabezpečit vše tak aby vše šlapalo jak má. Jsme sehraní a každý nový projekt je pro nás nová výzva. Všichni víme co děláme a navzájem se doplňujeme. Ohňostroje nás prostě baví.

Radek

Team Operator
se-bangshop-05

Jirka

Zakladatel

Laďa

Team Operator
mi-bangshop-06

Miloš

Jednatel

Rudy

Team Operator
ma-bangshop-02

Marťas

Zvuk
ZKUSTE NÁS

Jsme Tu Pro Vás

Jsme šťastní, že se nám zákaznící vraceji. J to pro nás skvělý důkaz toho, že naší práci děláme dobře. I když uděláme pro vás jen jeden ohňostroj tak naše práce bude vždy perfektní.

MĚSTA

ČEKÁ TŘEBOVÁ, TIŠNOV, BLANSKO, TŘEBÍČ, KUŘIM, BŘECLAV, MORAVSKÁ TŘEBOVÁ, VELKÉ MEZIŘÍČÍ, LETOVICE, BRNO ŽEBĚTÍN A KOHOUOVICE…

a další

OBCE

MORKŮVKY, VŠECHOVICE, ŠEBETOV, PRUŠÁNKY, ZÁKŘANY, ČEJČ, MALHOSTOVICE, SPOJIL, NEDVĚDICE, VELKÉ KARLOVICE…

a další

FIRMY

ABB, PEUGEOT, CITROEN, PENNY MARKET, ČEZ, SIEMENS, SKANSKA, PILSNER URQUEL, WHIRPOOL, ŠKODA AUTO, TOYOTA…

a další

VINAŘSTVÍ

U KAPLIČKY, MODRÉ HORY, GOTBERG, SONBERG, ČEJKOVICKÉ SKLEPY…

a další